Haber

Bayraklı’da toplanan gençlik meclisi Seçim güvenliği için sahada çalışacaklar

Dünya Çocuk ve Gençlik Kenti vizyonuyla gençleri yerel yönetim sürecine dahil etmek isteyen Bayraklı Belediyesi Gençlik Meclisi üyeleri bir araya geldi. Bayraklılı gençler genel seçim öncesi çalışmalarına hız vererek yerelde yapılması gerekenler konusunda birlikte çalışma kararı aldı.

BAYRAKLI GENÇLER SAHADA ÇALIŞACAK

Bayraklı Belediyesi Gençlik Meclisi’nin genç üyeleri belediye binasında bir araya geldi. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulan Gençlik Meclisi ve yerel yönetimlerde karar alma süreçlerinde yer alan gençler, genel seçimlerde sandıkların güvenliği konusunda çalışma kararı aldı. Buna göre ilçedeki eksiklikler ve yapılması gerekenler hakkında fikir alışverişinde bulunan gençler, yerel yönetimlerle bağlantılı olarak daha aktif rol alacaklarını ve projeleriyle ilçenin kalkınmasına katkı sağlayacaklarını ifade ettiler.

GENÇLERİMİZLE GÜÇLÜYÜZ

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Bayraklı çocukları ve gençleriyle güçlü bir şehir. Onların fikir ve önerileri bizim için çok önemli. Bayraklı’da sözümüzü, yetkimizi, kararımızı gençlerimize verdik. Hayal ettikleri Bayraklı’yı birlikte yaratmak için var gücümüzle çalışıyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu